Çin LED Hasır Cephe Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : sales

Telefon numarası : +86-13424343355

Free call
Shenzhen AHL Technology Co, Ltd

Shenzhen Anhualong Technology Co, Ltd

 • Shenzhen AHL Technology Co, Ltd
Şirket ayrıntıları:
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı, Aracısı, İthalatçı, İhracatçı, Şirket ticaret, Satıcı
Markalar: AHL No. Çalışanları: 80~100
Yıllık satış: Yıl kurulan:
İhracat p.c: 80% - 90%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş

AHL, şu anda merkezi San Francisco Bay Area'da bulunan Shenzhen, Çin'de üretim tesisi bulunan yenilikçi bir aydınlatma çözümü sağlayıcısıdır. Başlangıçta 2008 yılında kurulan şirket, mimari cephe, ticari dekorasyon, tabela ve konut festivali ışıklandırmalarını kapsayan piksel ışığı tabanlı dekoratif aydınlatma sistemlerine odaklanmıştır.

AHL, dış mekan aydınlatma armatürlerinde, kontrol sistemlerinde, güç dönüştürücülerinde ve yarı iletkenlerde yerli teknolojiler geliştirmiştir. AHL'ye 23 patent verilmiştir. İnternet çağını benimseyen AHL'nin çözümü, ışıkların uzaktan kumanda, akıllı telefonlar, tabletler ve giyilebilir cihazlar aracılığıyla insanlarla etkileşime girmesini sağlayan bulut bilgi işlem ve sosyal ağlarla tamamen entegre edilmiştir.

AHL, 93 ülkede 300'den fazla medya cephe projesi kurdu. AHL, sektördeki piksel ışıkları için en uzun garantiyi sağlar. 2011 yılından bu yana şirket, dünya genelinde medya cephelerinin geliştirilmesini teşvik eden en büyük güç olan Medya Mimarisi Enstitüsü'nün resmi ortağıdır. AHL en iyi tasarım firmaları ve akademik organizasyonlarla yakın işbirliği içinde çalışır. AHL, Vivid Sydney ışık festivaline katılımlarından dolayı Avustralya'daki New South Wales Üniversitesi'ne sponsor oldu. AHL ayrıca, aydınlatma için sanal dijital alan ve sanal gerçeklik Ulusal Laboratuvarı'nın kurulmasında Pekin Merkez Güzel Sanatlar Akademisi'nin ortağıdır.

Bu alandaki zengin uzmanlığı ile AHL, ürün yelpazesinin yanı sıra eksiksiz bir danışmanlık hizmeti sunmaktadır. AHL, işletme sahipleri, mülk sahipleri, tasarım firmaları ve genel yüklenicilerle yakın işbirliği içinde çalışarak yeni aydınlatma teknolojilerinin dağıtımını kolaylaştırır

  Geçmiş

  2008.7 Shenzhen'de başlatıldı ve geliştirildiShenzhen'de başlatıldı ve iki farklı türde LED pikselleri geliştirdiİki farklı türde LED pikselleri

  2009.1 Çin Merkez Güzel Sanatlar Akademisi (CAFA) ile birlikte mimari ışık çevre laboratuvarları kuruldu.

  2012.2 Bir faydalı model patenti verildi ve beş PCT patenti başvurdu. Avustralya'nın önde gelen araştırma ve öğretim üniversitelerinden biri olan New South Wales Üniversitesi'nin araştırma ortağı oldu. Dünyanın en büyük LED ekran şirketlerinden biri olan VER'nin tedarikçisi oldu.

  2014.6 Toplam 47 çeşit ürün ile üçüncü nesil ürünler tasarlandı. · Dört faydalı model patenti verilir ve üç PCT patenti verilir. · CAFA Mimarlık Okulu'nun araştırma ortağı oldu. · Sochi, Rusya'daki 2014 Kış Olimpiyat Oyunu için maskot ürünleri tedarikçisi oldu.

  2016.8 Genel merkez San Francisco Körfez Bölgesi'ne taşındı. Ana işi Avrupa ve Amerika'ya genişletmek.

  2017'den bugüne LED ekran bölümü geliştirilmesi

  Hizmet
  Bu alandaki zengin uzmanlığı ile AHL, ürün yelpazesinin yanı sıra eksiksiz bir danışmanlık hizmeti sunmaktadır. AHL, işletme sahipleri, mülk sahipleri, tasarım firmaları ve genel yüklenicilerle yakın işbirliği içinde çalışarak yeni aydınlatma teknolojilerinin konuşlandırılmasını kolaylaştırır.

  Ekibimiz

  AHL, 93 ülkede 300'den fazla medya cephe projesi kurdu. AHL, sektördeki piksel ışıkları için en uzun garantiyi sağlar. 2011 yılından bu yana, şirket dünya çapında medya cephelerinin geliştirilmesini teşvik eden en büyük güç olan Medya Mimarlık Enstitüsü'nün resmi ortağıdır. AHL en iyi tasarım firmaları ve akademik organizasyonlarla yakın işbirliği içinde çalışır. AHL, Vivid Sydney ışık festivaline katılımlarından dolayı Avustralya'daki New South Wales Üniversitesi'ne sponsor oldu. AHL ayrıca, aydınlatma için sanal dijital alan ve sanal gerçeklik Ulusal Laboratuvarı'nın kurulmasında Pekin Merkez Güzel Sanatlar Akademisi'nin ortağıdır.

  Bizimle temasa geçin

  Mesajınız Girin